توانمندی های کانون تبلیغاتی گلفام

بیلبوردهای شهری

زیبایی بصری و رسایی میتواند ضمن ایجاد مناظر چشم نواز در شهرها ، تصویر مناسبی از برند را در ذهن مخاطبان حکاکی نماید.

کانون گلفام با در اختیار داشتن فضاهای تبلیغات محیطی گسترده در نقاط استراتژیک شهر کرج و سایر شهرهای بزرگ و معرفی محصولات و خدمات را به شکلی گسترده و ملی داراست.

برخی خدمات این واحد عبارتند از :

عرشه های پل های عابر پیاده کرج.

بیلبوردهای کرج.

تبلیغات محیطی شهرستان ها(کمالشهر،محمدشهر،هشتگرد،ملارد،نظرآباد).

فضاهای تبلیغاتی ایستگاه های اتوبوس

این شرکت در سال 1383موفق به عقد قرارداد با شهرداری کرج و ستاد نماز جمعه در خصوص طراحی ، ساخت و بهره برداری از 7 عدد بیلبورد تبلیغاتی در سطح کرج گردید، که تا کنون نیز امتیاز این تابلوها در اختیار این شرکت میباشد.

 

این شرکت در سال 1384 موفق به عقد قرار داد با شهرداری کمالشهر در خصوص طراحی ، اجرا و بهره برداری از 4 عدد بیلبورد تبلیغاتی و 2 عدد تابلو 3 وجهی گردان گردید.

 

با تلاش و یاری خداوند در سال 1385 امتیاز 16 عدد استند تبلیغاتی در شهرک صنعتی بهارستان کمالشهر در خصوص ساخت و نصب و اجرا به این شرکت محول گردید.

 

در سال 1387 این شرکت موفق به قرارداد با سازمان اتوبوسرانی ملارد در خصوص 10 عدد سایبان ایستگاه اتوبوس در خصوص ساخت و نصب و بهره برداری از سایبان و 10 عدد سایبان ایستگاه اتوبوس در کمالشهر که همجنان ادامه دارد صورت پذیرفت.

ساخت سازه های فلزی

کارگاه اختصاصی این شرکت با کلیه امکانات روز و کادر متخصصی که در اختیار دارد، این امکان را به این شرکت داده است که در ساخت انواع سازه های تبلیغاتی و فلزی نیز خودکفا باشد.