معرفی کانون تبلیغاتی گلفام

در دنیای امروز دیده شدن و انتقال پیام روشهای متفاوتی دارد به اعتقاد ما پیام ها هر چقدر جذابتر و خلاقانه تر باشد اثر بخشی بیشتری روی مخاطب دارد . یکی از روشهای بهتر دیده شدن تبلیغات محیطی است . تبلیغات مؤثر ، جذاب و چشمگیر که کانون آگهی تبلیغات گلفام بهترین انتخاب شما برای این منظور است .

کانون آگهی و تبلیغات گلفام با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سال 1380 با هدف ساماندهی در حوزه تبلیغات و ارائه راهکارهای نوین با همت و یاری گروهی از خلاقان این عرصه شروع به فعالیت نموده است و در این راه با تشکیل کار گروه های تخصصی و مستقل با هدف افزایش رضایتمندی مشتریان ، خلق آثار نو امیدواراست در راستای پیشبرد اهداف ارزشنمد خدمتی اثرگذار داشته باشد.

همچنین این کانون  با استفاده از تجارب خود و تجزیه و تحلیل انتظارات مشتریان انگیزه ها و نگرش های جدیدی برای بازاریابی ارائه میدهد و امید دارد حداکثر رضایتمندی مشتریان را کسب نماید.

این کانون با تکیه بر تجربیات گذشته و بکار گیری تازه ترین روش های تبلیغاتی و دارا بودن فضاهای مناسب در سطح استان های کشور برای کسب حداکثر رضایتمندی مشتریان اهتمام لازم را دارد.

شایان ذکر است که  کانون آگهی و تبلیغات گلفام با در اختیار داشتن چاپخانه مجهز و کارگاه ساخت سازه های تبلیغاتی ( بیلبورد ، استند ، استرابورد و … ) آماده ارائه خدمات به مشتریان می باشد .